Urnik

Ponedeljek00.0000.00
Torek00.0000.00
Sreda00.0000.00
Četrtek00.0000.00
Petek00.0000.00
Nedelja00.0000.00

<
C A R H A
Canadian recreative hockey association...
Hokejska zveza Slovenije
Portal hokejske zveze Slovenije...
Swedish Oldtimers
Oldtimerhockey is the love of an old man to the greatest sport in the World...

Rezultati 2015/2016

September

Dan Tekma Rezultat
NE 27.9.2015 Krpani Citroen Trobec 6 7
PO 28.9.2015 iTAK Sport MEG Ledolomilci 8 4
TO 29.9.2015 Koseze Jelen Slikoplesk Anzic 4 2
SR 30.9.2015 AmSo Medvode Akrobati 4 2

Oktober

Dan Tekma Rezultat
CE 1.10.2015 Sladoledi Pixi Panterji 7 3
PE 2.10.2015 TRENING Telemach Team * *
NE 4.10.2015 iTAK Sport Citroen Trobec 5 8
PO 5.10.2015 termin odpade * *
TO 6.10.2015 Telemach Team Akrobati 7 4
SR 7.10.2015 AmSo Medvode Panterji 1 5
CE 8.10.2015 Krpani MEG Ledolomilci 4 0
PE 9.10.2015 Sladoledi Pixi Jelen Slikoplesk Anzic 5 2
NE 11.10.2015 Koseze Akrobati 9 5
PO 12.10.2015 Telemach Team Citroen Trobec 7 2
TO 13.10.2015 Jelen Slikoplesk Anzic iTAK Sport 3 5
SR 14.10.2015 TRENING Sladoledi Pixi * *
CE 15.10.2015 AmSo Medvode MEG Ledolomilci 6 2
PE 16.10.2015 Krpani Panterji 6 2
NE 18.10.2015 Citroen Trobec Koseze 2 4
PO 19.10.2015 Jelen Slikoplesk Anzic Telemach Team 2 3
TO 20.10.2015 iTAK Sport Panterji 7 5
SR 21.10.2015 MEG Ledolomilci Sladoledi Pixi 3 8
CE 22.10.2015 Krpani Akrobati 2 1
PE 23.10.2015 Koncert MAMA MIA * *
NE 25.10.2015 Prost termin * *
PO 26.10.2015 AmSo Medvode Jelen Slikoplesk Anzic 3 1
TO 27.10.2015 iTAK Sport Akrobati 9 3
SR 28.10.2015 Telemach Team MEG Ledolomilci 9 0
CE 29.10.2015 Koseze Panterji 7 4
PE 30.10.2015 Sladoledi Pixi Akrobati 13 3

November

Dan Tekma Rezultat
NE 1.11.2015 Prost termin
PO 2.11.2015 AmSo Medvode Citroen Trobec 4 12
TO 3.11.2015 Telemach Team Panterji 4 2
SR 4.11.2015 Jelen Slikoplesk Anzic Krpani 5 7
CE 5.11.2015 Koseze MEG Ledolomilci 9 2
PE 6.11.2015 Koncert MAMA MIA
NE 8.11.2015 Citroen Trobec MEG Ledolomilci 5 2
PO 9.11.2015 koncert
TO 10.11.2015 Akrobati Panterji 7 1
SR 11.11.2015 Sladoledi Pixi AmSo Medvode 3 1
CE 12.11.2015 Koseze Telemach Team 5 7
PE 13.11.2015 koncert
NE 15.11.2015 Sladoledi Pixi Krpani 0 5
PO 16.11.2015 iTAK Sport Koseze 7 1
TO 17.11.2015 Jelen Slikoplesk Anzic Panterji 6 1
SR 18.11.2015 Telemach Team AmSo Medvode 1 2
CE 19.11.2015 koncert
PE 20.11.2015 Akrobati MEG Ledolomilci 1 3
NE 22.11.2015 Citroen Trobec Panterji 1 2
PO 23.11.2015 Akrobati Jelen Slikoplesk Anzic 3 1
TO 24.11.2015 iTAK Sport AmSo Medvode 8 1
SR 25.11.2015 Sladoledi Pixi Telemach Team 6 4
CE 26.11.2015 Koseze Krpani 5 6
PE 27.11.2015 Trening MEG Ledolomilci
NE 29.11.2015 AmSo Medvode Krpani 1 3
PO 30.11.2015 Citroen Trobec Jelen Slikoplesk Anzic 13 3

December

Dan Tekma Rezultat
TO 1.12.2015 Sladoledi Pixi Koseze 12 5
SR 2.12.2015 iTAK Sport Telemach Team 8 2
CE 3.12.2015 koncert MIDVA
PE 4.12.2015 Prost termin
NE 6.12.2015 Koncert MAMA MIA
PO 7.12.2015 Koncert MAMA MIA
TO 8.12.2015 Sladoledi Pixi Citroen Trobec 5 6
SR 9.12.2015 Panterji MEG Ledolomilci 6 3
CE 10.12.2015 JAN PLESTENJAK
PE 11.12.2015 Krpani iTAK Sport 3 4
NE 13.12.2015 Citroen Trobec Akrobati 9 6
PO 14.12.2015 Jelen Slikoplesk Anzic MEG Ledolomilci 2 6
SR 16.12.2015 iTAK Sport Sladoledi Pixi 7 1
ČE 17.12.2015 Telemach Team Krpani 6 4
PE 18.12.2015 koncert
NE 20.12.2015 Prost termin
PO 21.12.2015 TRENING MEG-Jelen 40+

Januar

Dan Tekma Rezultat
NE 3.1.2016 Prost termin
PO 4.1.2016 Telemach Team Citroen Trobec 5 16
TO 5.1.2016 Panterji Akrobati 5 6
SR 6.1.2016 AmSo Medvode Jelen slikoplesk Anzic 5 0
CE 7.1.2016 Koseze iTAK Sport 5 9
PE 8.1.2016 Sladoledi Pixi Krpani 5 7
NE 10.1.2016 Panterji MEG Ledolomilci 4 1
PO 11.1.2016 Koseze Telemach Team 4 1
TO 12.1.2016 Sladoledi Pixi Citroen Trobec 5 3
SR 13.1.2016 Krpani iTAK Sport 5 10
CE 14.1.2016 Panterji Jelen slikoplesk Anzic 0 2
PE 15.1.2016 MEG Ledolomilci Akrobati 4 7
NE 17.1.2016 Sladoledi Pixi Koseze 5 6
PO 18.1.2016 iTAK Sport Citroen Trobec 3 7
TO 19.1.2016 AmSo Medvode Akrobati 6 5
SR 20.1.2016 MEG Ledolomilci Jelen slikoplesk Anzic 3 2
CE 21.1.2016 iTAK Sport Telemach Team 6 5
PE 22.1.2016 TRENING Team Arandjus
NE 24.1.2016 Telemach Team Krpani 4 3
PO 25.1.2016 Citroen Trobec Koseze 4 7
TO 26.1.2016 Akrobati Jelen slikoplesk Anzic 7 2
SR 27.1.2016 AmSo Medvode MEG Ledolomilci 5 1
CE 28.1.2016 Sladoledi Pixi Telemach Team 4 3
PE 29.1.2016 Tomislav&klapa
NE 31.1.2016 Citroen Trobec Krpani 4 2

Februar

Dan Tekma Rezultat
PO 1.2.2016 AmSo Medvode Panterji
PO 1.2.2016 AmSo Medvode Panterji 2 3
TO 2.2.2016 Krpani Koseze 7 11
SR 3.2.2016 iTAK Sport Sladoledi Pixi 17 6
CE 4.2.2016 Labodje jezero
PE 5.2.2016 Dragoon Trophy

Play Off

Februar

Dan Tekma Rezultat
NE 7.2.2016 iTAK Sport Akrobati 7 2
PO 8.2.2016 Koseze AmSo Medvode 1 4
TO 9.2.2016 Citroen Trobec Krpani 6 3
SR 10.2.2016 Sladoledi Pixi Telemach Team 5 4
CE 11.2.2016 Jelen slikoplesk Anzic MEG Ledolomilci 8 4
PE 12.2.2016 Koncert Werner
NE 14.2.2016 Tomislav&klapa
PO 15.2.2016 Prost termin
TO 16.2.2016 Prost termin
SR 17.2.2016 Prost termin
CE 18.2.2016 TRENING Sladoledi Pixi
PE 19.2.2016 Finale košarka
NE 21.2.2016 Panterji MEG Ledolomilci 8 1
PO 22.2.2016 Akrobati Telemach Team 3 6
TO 23.2.2016 Koseze Krpani 9 5
SR 24.2.2016 AmSo Medvode Citroen Trobec 3 6
CE 25.2.2016 iTAK Sport Sladoledi Pixi 5 3
PE 26.2.2016 TRENING Lepša
NE 28.2.2016 Krpani Akrobati 7 4
PO 29.2.2016 Koseze Telemach Team 7 5

Marec

Dan Tekma Rezultat
TO 1.3.2016 Jelen slikoplesk Anzic Panterji 2 1
SR 2.3.2016 Sladoledi Pixi AmSo Medvode 4 2
CE 3.3.2016 iTAK Sport Citroen Trobec 6 4
PE 4.3.2016 Prost termin

Pokal Petra Kanca

Marec

Dan Tekma Rezultat
NE 6.3.2016 Koseze MEG Ledolomilci 3 1
PO 7.3.2016 Citroen Trobec Amso Medvode 6 4
TO 8.3.2016 Panterji Krpani 7 6
SR 9.3.2016 Sladoledi Pixi Citroen Trobec 5 3
CE 10.3.2016 Koseze Jelen slikoplesk Anzic 10 3
PE 11.3.2016 Odbojka-pokal
NE 13.3.2016 Akrobati Panterji 5 3
PO 14.3.2015 Telemach Team iTAK Sport 5 0
TO 15.3.2014 Prost termin
SR 16.3.2016 Koncert
CE 17.3.2015 Koseze Sladoledi Pixi 5 4
PE 18.3.2014 Akrobati Telemach Team 10 0
NE 20.3.2016 Koseze Akrobati 8 1