Urnik

Ponedeljek00.0000.00
Torek00.0000.00
Sreda00.0000.00
Četrtek00.0000.00
Petek00.0000.00
Nedelja00.0000.00

<
C A R H A
Canadian recreative hockey association...
Hokejska zveza Slovenije
Portal hokejske zveze Slovenije...
Swedish Oldtimers
Oldtimerhockey is the love of an old man to the greatest sport in the World...

Rezultati 2019/2020

September

Dan Tekma Rezultat
PO 16.9.19 Tekma HKO ob 20:00
TO 17.9.19 CITROEN TROBEC ŠK PIP 7 4
SR 18.9.19 HALOSLADOLED.SI PANTERJI 8 7
ČE 19.9.19 iTAK ŠPORT TRUE TEAM 7 4
PE 20.9.19 MEG LEDOLOMILCI KOSEZE 2 6
NE 22.9.19 Veterani 50+
PO 23.9.19 Tekma HKO ob 20:00
TO 24.9.19 AKROBATI CITROEN TROBEC 7 8
SR 25.9.19 HALOSLADOLED.SI iTAK ŠPORT 4 10
ČE 26.9.19 ŠK PIP KOSEZE 1 4
PE 27.9.19 JELEN TRUE TEAM 3 1
NE 29.9.19 Prestavljeno zaradi finala EP
PO 30.9.19 Veterani 50+ Diggers CANADA 6 4

Oktober

Dan Tekma Rezultat
TO 1.10.19 CITROEN TROBEC TRUE TEAM 3 6
SR 2.10.19 JELEN HALOSLADOLED.SI 4 3
ČE 3.10.19 PANTERJI KOSEZE 4 9
PE 4.10.19 ŠK PIP AKROBATI 6 4
NE 6.10.19 Veterani 50+
PO 7.10.19 CITROEN TROBEC MEG LEDOLOMILCI 13 1
TO 8.10.19 KOSEZE JELEN 2 4
SR 9.10.19 iTAK ŠPORT PANTERJI 8 1
ČE 10.10.19 ŠK PIP TRUE TEAM 4 3
PE 11.10.19 HALOSLADOLED.SI AKROBATI 7 16
NE 13.10.19 Veterani 50+
PO 14.10.19 MEG LEDOLOMILCI HALOSLADOLED.SI 8 9
TO 15.10.19 CITROEN TROBEC iTAK ŠPORT 7 0
SR 16.10.19 PANTERJI AKROBATI 6 5
ČE 17.10.19 TRUE TEAM KOSEZE 5 4
PE 18.10.19 Koncert
NE 20.10.19 Veterani 50+
PO 21.10.19 JELEN iTAK ŠPORT 4 5
TO 22.10.19 CITROEN TROBEC PANTERJI 8 6
SR 23.10.19 ŠK PIP HALOSLADOLED.SI 5 7
ČE 24.10.19 KOSEZE AKROBATI 3 6
PE 25.10.19 TRUE TEAM MEG LEDOLOMILCI 9 1
NE 27.10.19 Veterani 50+
PO 28.10.19 Tekma HKO ob 20:00
TO 29.10.19 KOSEZE AKROBATI 6 7
SR 30.10.19 DRAGONS 50+ MAMUTI KRANJ 5 1
ČE 31.10.19 rezervni termini

November

Dan Tekma Rezultat
PE 1.11.19 PROSTO
NE 3.11.19 Veterani 50+
PO 4.11.19 KOSEZE HALOSLADOLED.SI 3 8
TO 5.11.19 CITROEN TROBEC JELEN 8 6
SR 6.11.19 TRUE TEAM PANTERJI 4 7
ČE 7.11.19 ŠK PIP MEG LEDOLOMILCI 3 2
PE 8.11.19 iTAK ŠPORT AKROBATI 9 8
NE 10.11.19 Veterani 50+
PO 11.11.19 iTAK ŠPORT KOSEZE 11 3
TO 12.11.19 CITROEN TROBEC HALOSLADOLED.SI 5 8
SR 13.11.19 ŠK PIP PANTERJI 3 4
ČE 14.11.19 MEG LEDOLOMILCI JELEN 1 9
PE 15.11.19 TRUE TEAM AKROBATI 2 6
NE 17.11.19 Veterani 50+
PO 18.11.19 iTAK ŠPORT ŠK PIP 6 1
TO 19.11.19 KOSEZE CITROEN TROBEC 4 12
SR 20.11.19 JELEN PANTERJI 1 5
ČE 21.11.19 HALOSLADOLED.SI TRUE TEAM 6 7
PE 22.11.19 AKROBATI MEG LEDOLOMILCI 10 4
NE 24.11.19 Veterani 50+
PO 25.11.19 KOSEZE MEG LEDOLOMILCI 6 0
TO 26.11.19 CITROEN TROBEC ŠK PIP 10 2
SR 27.11.19 AKROBATI JELEN 5 0
ČE 28.11.19 HALOSLADOLED.SI PANTERJI 14 9
PE 29.11.19 iTAK ŠPORT MEG LEDOLOMILCI 14 2

December

Dan Tekma Rezultat
NE 1.12.19 Veterani 50+
PO 2.12.19 Tekma HKO ob 20:00
TO 3.12.19 Tekma HKO ob 20:00
SR 4.12.19 MEG LEDOLOMILCI HALOSLADOLED.SI 3 12
ČE 5.12.19 PANTERJI AKROBATI 7 2
PE 6.12.19 rezevni termin
NE 8.12.19 Veterani 50+
NE 8.12.19 HALOSLADOLED.SI TRUE TEAM 6 2
PO 9.12.19 iTAK ŠPORT ŠK PIP 10 6
TO 10.12.19 KOSEZE CITROEN TROBEC 2 8
SR 11.12.19 JELEN PANTERJI 5 4
ČE 12.12.19 preloženo na 20.2.2020
PE 13.12.19 rezevni termin
NE 15.12.19 Veterani 50+
PO 16.12.19 CITROEN TROBEC MEG LEDOLOMILCI 9 1
TO 17.12.19 TRUE TEAM KOSEZE 5 6
SR 18.12.19 ŠK PIP JELEN 3 4
ČE 19.12.19 TRUE TEAM iTAK ŠPORT 7 6
PE 20.12.19 Koncert
NE 22.12.19 Veterani 50+
PO 23.12.19 Veterani 50+
TO 24.12.19 PROSTO
SR 25.12.19 PROSTO
ČE 26.12.19 TEAM LUKA TOMINC
PE 27.12.19 rezervni termini
NE 29.12.19 Veterani 50+
PO 30.12.19 PROSTO
TO 31.12.19 PROSTO

Januar

Dan Tekma Rezultat
SR 1.1.20 PROSTO
ČE 2.1.20 PROSTO
PE 3.1.20 PROSTO
NE 5.1.20 Veterani 50+
PO 6.1.20 iTAK ŠPORT KOSEZE 6 4
TO 7.1.20 CITROEN TROBEC HALOSLADOLED.SI 11 9
SR 8.1.20 ŠK PIP PANTERJI 12 3
ČE 9.1.20 MEG LEDOLOMILCI JELEN 4 8
PE 10.1.20 TRUE TEAM AKROBATI 8 4
NE 12.1.20 Veterani 50+
PO 13.1.20 Tekma HKO ob 20:00
TO 14.1.20 iTAK ŠPORT AKROBATI 10 5
SR 15.1.20 TRUE TEAM PANTERJI 9 1
ČE 16.1.20 ŠK PIP MEG LEDOLOMILCI 6 1
PE 17.1.20 KOSEZE HALOSLADOLED.SI 5 10
NE 19.1.20 Veterani 50+
PO 20.1.20 AKROBATI CITROEN TROBEC 6 11
TO 21.1.20 ŠK PIP KOSEZE 3 4
SR 22.1.20 PANTERJI MEG LEDOLOMILCI 4 3
ČE 23.1.20 HALOSLADOLED.SI iTAK ŠPORT 5 6
PE 24.1.20 JELEN TRUE TEAM 2 3
NE 26.1.20 Veterani 50+
PO 27.1.20 CITROEN TROBEC PANTERJI 10 4
TO 28.1.20 JELEN iTAK ŠPORT 3 7
SR 29.1.20 Tekma HKO ob 20:00
ČE 30.1.20 Bloudkov memorial
PE 31.1.20 Bloudkov memorial

Februar

Dan Tekma Rezultat
NE 2.2.20 Bloudkov memorial
PO 3.2.20 CITROEN TROBEC iTAK ŠPORT 3 4
TO 4.2.20 KOSEZE JELEN 4 3
SR 5.2.20 ŠK PIP TRUE TEAM 6 4
ČE 6.2.20 MEG LEDOLOMILCI PANTERJI 0 4
PE 7.2.20 Veterani 50+
NE 9.2.20 Veterani 50+
PO 10.2.20 ŠK PIP AKROBATI 6 5
TO 11.2.20 PANTERJI KOSEZE 0 5
SR 12.2.20 CITROEN TROBEC TRUE TEAM 4 6
ČE 13.2.20 JELEN HALOSLADOLED.SI 11 2
PE 14.2.20 Koncer Mala dvorana
NE 16.2.20 Veterani 50+
PO 17.2.20 Prestavitev na 5.3.
TO 18.2.20 Tekma HKO
SR 19.2.20 PANTERJI iTAK ŠPORT 1 15
ČE 20.2.20 ŠK PIP HALOSLADOLED.SI 5 0
PE 21.2.20 AKROBATI JELEN 0 5
NE 23.2.20 Veterani 50+
PO 24.2.20 TRUE TEAM MEG LEDOLOMILCI 5 4
TO 25.2.20 Tekma HKO
SR 26.2.20 HALOSLADOLED.SI AKROBATI 7 9
ČE 27.2.20 Tekma HKO
PE 28.2.20 ŠK PIP JELEN 4 8

Marec

Dan Tekma Rezultat
NE 1.3.20 Veterani 50+
PO 2.3.20 MEG LEDOLOMILCI iTAK ŠPORT 2 18
TO 3.3.20 CITROEN TROBEC JELEN 3 2
SR 4.3.20 Tekma HKO 20:00
ČE 5.3.20 AKROBATI MEG LEDOLOMILCI 6 4
PE 6.3.20 Veterani 50+
NE 8.3.20 Tekma HKO