Urnik

Ponedeljek00.0000.00
Torek00.0000.00
Sreda00.0000.00
Četrtek00.0000.00
Petek00.0000.00
Nedelja00.0000.00

<
C A R H A
Canadian recreative hockey association...
Hokejska zveza Slovenije
Portal hokejske zveze Slovenije...
Swedish Oldtimers
Oldtimerhockey is the love of an old man to the greatest sport in the World...

Rezultati 2010/2011

September

Dan Tekma Rezultat
NE 5.9. Citroen Trobec Njorka 10 0
PO 6.9. P&S Čukec MEG Ledolomilci 14 2
TO 7.9. Koseze Krpani 16 4
SR 8.9. Divinol Oil Acapulco Jelen Pleskarstvo Anžič 9 1
ČE 9.9. Gadi EBTS Two Way Tivoli 4 1
PE 10.9. Panterji AmSo Medvode 2 4
NE 12.9. Jelen Pleskarstvo Anžič Citroen Trobec 1 6
PO 13.9. Divinol Oil Acapulco EBTS Two Way Tivoli 12 5
TO 14.9. Koseze AmSo Medvode 8 3
SR 15.9. MEG Ledolomilci Krpani 0 7
ČE 16.9. P&S Čukec Njorka 10 0
PE 17.9. Gadi Panterji 2 7
NE 19.9. EBTS Two Way Tivoli AmSo Medvode 3 8
PO 20.9. Citroen Trobec MEG Ledolomilci 27 3
TO 21.9. Koseze Panterji 5 3
SR 22.9. Divinol Oil Acapulco Krpani 9 2
ČE 23.9. Gadi MEG Ledolomilci 4 6
PE 24.9. P&S Čukec Jelen Pleskarstvo Anžič 9 3
NE 26.9. Gadi Krpani 7 3
PO 27.9. EBTS Two Way Tivoli Citroen Trobec 2 4
TO 28.9. AmSo Medvode Jelen Pleskarstvo Anžič 2 3
SR 29.9. Divinol Oil Acapulco MEG Ledolomilci 11 3
ČE 30.9. P&S Čukec Panterji 2 5

Oktober

Dan Tekma Rezultat
PE 1.10. Koseze Jelen Pleskarstvo Anžič 7 5
NE 3.10. Divinol Oil Acapulco Citroen Trobec 4 0
PO 4.10. Gadi Jelen Pleskarstvo Anžič 3 1
TO 5.10. P&S Čukec EBTS Two Way Tivoli 7 0
SR 6.10. Panterji Krpani 6 0
ČE 7.10. AmSo Medvode Njorka 6 1
PE 8.10. Koseze MEG Ledolomilci 8 0
NE 10.10. Citroen Trobec Gadi 11 2
PO 11.10. Divinol Oil Acapulco Panterji 5 1
TO 12.10. EBTS Two Way Tivoli Krpani 10 5
SR 13.10. Njorka MEG Ledolomilci 1 4
ČE 14.10. P&S Čukec AmSo Medvode 6 3
PE 15.10. Koseze Njorka 5 0
NE 17.10. Citroen Trobec Krpani 12 3
PO 18.10. Panterji Njorka 9 1
TO 19.10. Divinol Oil Acapulco AmSo Medvode 12 3
SR 20.10. EBTS Two Way Tivoli Jelen Pleskarstvo Anžič 2 3
ČE 21.10. P&S Čukec Koseze 7 3
PE 22.10. Gadi Njorka 10 1
NE 24.10. Citroen Trobec Panterji 5 2
PO 25.10. Divinol Oil Acapulco Gadi 1 2
TO 26.10. Koseze EBTS Two Way Tivoli 5 2
SR 27.10. P&S Čukec Krpani 13 4
ČE 28.10. AmSo Medvode MEG Ledolomilci 12 1
PE 29.10. Jelen Pleskarstvo Anžič Njorka 11 1
NE 31.10. P&S Čukec Gadi 6 2

November

Dan Tekma Rezultat
PO 1.11. Citroen Trobec AmSo Medvode 7 3
TO 2.11. Jelen Pleskarstvo Anžič Krpani 3 2
SR 3.11. Panterji MEG Ledolomilci 3 0
ČE 4.11. EBTS Two Way Tivoli Njorka 5 0
PE 5.11. Divinol Oil Acapulco Koseze 7 2
NE 7.11. AmSo Medvode Krpani 11 1
PO 8.11. P&S Čukec Citroen Trobec 4 3
TO 9.11. Panterji Jelen Pleskarstvo Anžič 4 1
SR 10.11. Koseze Gadi 5 2
ČE 11.11. EBTS Two Way Tivoli MEG Ledolomilci 5 2
PE 12.11. Divinol Oil Acapulco Njorka 18 2
NE 14.11. Citroen Trobec Koseze 3 2
PO 15.11. Gadi AmSo Medvode 3 5
TO 16.11. EBTS Two Way Tivoli Panterji 3 5
SR 17.11. Njorka Krpani 1 7
ČE 18.11. Jelen Pleskarstvo Anžič MEG Ledolomilci 3 2
PE 19.11. Divinol Oil Acapulco P&S Čukec 1 6

Pokal Petra Kanca

November

Dan Tekma Rezultat
PO 22.11. Panterji AmSo Medvode 3 4
TO 23.11. P&S Čukec Krpani 7 1
SR 24.11. Gadi Njorka 13 1
ČE 25.11. MEG Ledolomilci Jelen Pleskarstvo Anžič 1 9
NE 28.11. Citroen Trobec P&S Čukec 5 0
PO 29.11. EBTS Two Way Tivoli Jelen Pleskarstvo Anžič 6 1
TO 30.11. Koseze Gadi 5 1

December

Dan Tekma Rezultat
SR 1.12. Divinol Oil Acapulco Citroen Trobec 7 4
PE 3.12. Koseze EBTS Two Way Tivoli 6 4
NE 5.12. Divinol Oil Acapulco Koseze 5 4

Drugi del tekmovanja

December

Dan Tekma Rezultat
ČE 2.12. MEG Ledolomilci Krpani 3 4
PO 6.12. EBTS Two Way Tivoli Njorka 7 0
TO 7.12. P&S Čukec AmSo Medvode 7 2
SR 8.12. Jelen Pleskarstvo Anžič Krpani 5 2
NE 12.12. Jelen Pleskarstvo Anžič Njorka 3 0
PO 13.12. Divinol Oil Acapulco Citroen Trobec 10 6
TO 14.12. Koseze AmSo Medvode 8 1
SR 15.12. EBTS Two Way Tivoli Gadi 2 3
ČE 16.12. P&S Čukec Panterji 5 0
PE 17.12. MEG Ledolomilci Krpani 3 4
PO 20.12. Koseze Citroen Trobec 2 3

2011

Januar

Dan Tekma Rezultat
PO 3.1. Jelen Pleskarstvo Anžič EBTS Two Way Tivoli 1 4
TO 4.1. P&S Čukec Citroen Trobec 5 2
SR 5.1. Panterji AmSo Medvode 4 3
ČE 6.1. Divinol Oil Acapulco Koseze 6 3
PE 7.1. Krpani Gadi 0 7
NE 9.1. MEG Ledolomilci EBTS Two Way Tivoli 3 5
PO 10.1. Citroen Trobec Panterji 3 4
TO 11.1. Njorka Krpani 3 9
SR 12.1. Divinol Oil Acapulco AmSo Medvode 10 5
ČE 13.1. Jelen Pleskarstvo Anžič Gadi 2 1
PE 14.1. P&S Čukec Koseze 4 0
NE 16.1. Citroen Trobec AmSo Medvode 8 4
PO 17.1. EBTS Two Way Tivoli Krpani 3 1
SR 19.1. Njorka Gadi 0 10
ČE 20.1. Koseze Panterji 0 4
PE 21.1. MEG Ledolomilci Jelen Pleskarstvo Anžič 0 3
NE 23.1. EBTS Two Way Tivoli Gadi 5 6
PO 24.1. Divinol Oil Acapulco Citroen Trobec 2 6
TO 25.1. Jelen Pleskarstvo Anžič Njorka 3 0
SR 26.1. P&S Čukec Panterji 10 3
ČE 27.1. Njorka Gadi 2 8
NE 28.1. MEG Ledolomilci Gadi 1 16
NE 30.1. Divinol Oil Acapulco Panterji 4 3
PO 31.1. EBTS Two Way Tivoli Njorka 6 1

Februar

Dan Tekma Rezultat
TO 1.2. Koseze Citroen Trobec 5 4
SR 2.2. Jelen Pleskarstvo Anžič Krpani 7 2
ČE 3.2. P&S Čukec AmSo Medvode 6 1
NE 6.2. Divinol Oil Acapulco Koseze 9 4
PO 7.2. Jelen Pleskarstvo Anžič EBTS Two Way Tivoli 2 4
TO 8.2. P&S Čukec Citroen Trobec 7 2
SR 9.2. MEG Ledolomilci Njorka 8 2
ČE 10.2. Panterji AmSo Medvode 9 4
PE 11.2. Krpani Gadi 3 15
NE 13.2. MEG Ledolomilci EBTS Two Way Tivoli 6 5
PO 14.2. Divinol Oil Acapulco AmSo Medvode 9 5
TO 15.2. Jelen Pleskarstvo Anžič Gadi 3 5
SR 16.2. Citroen Trobec Panterji 9 7
ČE 17.2. Njorka Krpani 0 4
PE 18.2. P&S Čukec Koseze 7 0
NE 20.2. MEG Ledolomilci Gadi 4 7
PO 21.2. Koseze AmSo Medvode 8 5
TO 22.2. Divinol Oil Acapulco Panterji 7 1
SR 23.2. EBTS Two Way Tivoli Krpani 7 2
ČE 24.2. P&S Čukec Divinol Oil Acapulco 2 3
PE 25.2. MEG Ledolomilci Jelen Pleskarstvo Anžič 3 5
NE 27.2. Citroen Trobec AmSo Medvode 7 2
PO 28.2. MEG Ledolomilci Njorka 7 3

Marec

Dan Tekma Rezultat
TO 1.3. Koseze Panterji 6 5
SR 2.3. P&S Čukec Divinol Oil Acapulco 4 2

Polfinale

Marec

Dan Tekma Rezultat
ČE 3.3. Jelen Pleskarstvo Anžič Njorka 3 2
PE 4.3. MEG Ledolomilci Krpani 10 2
NE 6.3. Koseze EBTS Two Way Tivoli 6 2
PO 7.3. Gadi AmSo Medvode 7 5
TO 8.3. P&S Čukec Panterji 7 2
SR 9.3. Divinol Oil Acapulco Citroen Trobec 5 3

Finale

Marec

Dan Tekma Rezultat
ČE 10.3. 11. Njorka 12. Krpani 5 3
PE 11.3. 9. MEG Ledolomilci 10. Jelen Pleskarstvo Anžič 8 6
NE 13.3. 7. EBTS Two Way Tivoli 8. AmSo Medvode 7 1
PO 14.3. 5. Gadi 6. Koseze 7 5
TO 15.3. 3. Panterji 4. Citroen Trobec 5 4
SR 16.3. 1. P&S Čukec 2. Divinol Oil Acapulco 2 1