Urnik

Ponedeljek00.0000.00
Torek00.0000.00
Sreda00.0000.00
Četrtek00.0000.00
Petek00.0000.00
Nedelja00.0000.00

<
C A R H A
Canadian recreative hockey association...
Hokejska zveza Slovenije
Portal hokejske zveze Slovenije...
Swedish Oldtimers
Oldtimerhockey is the love of an old man to the greatest sport in the World...

Rezultati 2014/2015

September

Dan Tekma Rezultat
NE 28.9. iTAK Sport MEG Ledolomilci 5 2
TO 30.9. Koseze Krpani 7 5

Oktober

Dan Tekma Rezultat
SR 1.10. Sladoledi Pixi Jelen Pleskarstvo Anzic 5 1
CE 2.10. Gadi AmSo Medvode 5 4
PE 3.10. Telemach Team Akrobati 5 0
NE 5.10. AmSo Medvode Telemach Team 2 3
PO 6.10. MEG Ledolomilci Citroen Trobec 2 9
TO 7.10. Gadi Sladoledi Pixi 6 8
SR 8.10. Krpani iTAK Sport 4 5
CE 9.10. Panterji Akrobati 4 9
PE 10.10. Jelen Pleskarstvo Anzic Koseze 4 6
NE 12.10. Citroen Trobec Akrobati 5 3
PO 13.10. Telemach Team Jelen Pleskarstvo Anzic 4 1
TO 14.10. Koseze Sladoledi Pixi 3 9
SR 15.10. iTAK Sport Gadi 8 1
CE 16.10. AmSo Medvode Panterji 6 4
PE 17.10. Krpani MEG Ledolomilci 5 3
NE 19.10. Gadi Citroen Trobec 5 8
PO 20.10. AmSo Medvode Krpani 2 5
TO 21.10. Sladoledi Pixi Akrobati 7 3
SR 22.10. MEG Ledolomilci Telemach Team 1 8
CE 23.10. Panterji Koseze 2 4
PE 24.10. Jelen Pleskarstvo Anzic iTAK Sport 4 6
NE 26.10. Telemach Team Krpani 2 4
PO 27.10. Koseze Gadi 1 4
TO 28.10. Akrobati Jelen Pleskarstvo Anzic 3 1
SR 29.10. iTAK Sport Sladoledi Pixi 5 3
CE 30.10. MEG Ledolomilci Panterji 2 3

November

Dan Tekma Rezultat
NE 2.11. Gadi Telemach Team 0 5
PO 3.11. Citroen Trobec AmSo Medvode 3 2
TO 4.11. Panterji iTAK Sport 3 9
SR 5.11. Krpani Jelen Pleskarstvo Anzic 4 2
NE 9.11. Akrobati Gadi 2 4
PO 10.11. Telemach Team Panterji 12 2
TO 11.11. Jelen Pleskarstvo Anzic Citroen Trobec 3 7
SR 12.11. Sladoledi Pixi Krpani 6 5
CE 13.11. iTAK Sport Koseze 4 5
PE 14.11. AmSo Medvode MEG Ledolomilci 5 1
NE 16.11. Telemach Team Sladoledi Pixi 6 7
PO 17.11. Akrobati AmSo Medvode 1 4
TO 18.11. Gadi Krpani 2 5
SR 19.11. Citroen Trobec iTAK Sport 3 4
CE 20.11. MEG Ledolomilci Koseze 0 5
PE 21.11. Panterji Jelen Pleskarstvo Anzic 5 7
NE 23.11. Koseze AmSo Medvode 2 5
PO 24.11. MEG Ledolomilci Gadi 1 2
TO 25.11. Citroen Trobec Telemach Team 9 2
SR 26.11. Panterji Sladoledi Pixi 6 12
CE 27.11. iTAK Sport Akrobati 10 1
PE 28.11. Koseze Krpani 4 7
NE 30.11. Gadi Panterji 6 5

December

Dan Tekma Rezultat
PO 1.12. AmSo Medvode iTAK Sport 1 8
TO 2.12. Telemach Team Koseze 7 5
SR 3.12. Citroen Trobec Sladoledi Pixi 3 4
CE 4.12. Jelen Pleskarstvo Anzic MEG Ledolomilci 2 0
PO 8.12. iTAK Sport Telemach Team 6 5
TO 9.12. Sladoledi Pixi AmSo Medvode 3 5
SR 10.12. Jelen Pleskarstvo Anzic Gadi 4 6
CE 11.12. Krpani Panterji 9 5
PE 12.12. Koseze Citroen Trobec 2 6
NE 14.12. Sladoledi Pixi MEG Ledolomilci 7 4
PO 15.12. Citroen Trobec Panterji 8 2
TO 16.12. Akrobati Krpani 5 1
SR 17.12. Sladoledi Pixi Jelen Pleskarstvo Anzic 6 5
CE 18.12. Gadi AmSo Medvode 4 3
PE 19.12. MEG Ledolomilci Akrobati 0 5

Pokal Petra Kanca

September

Dan Tekma Rezultat
NE 14.9. Akrobati Telemach Team 5 4
PO 15.9. Citroen Trobec Amso Medvode 7 3
TO 16.9. Krpani Panterji 8 2
SR 17.9. MEG Ledolomilci Jelen slikoplesk Anzic 2 3
CE 18.9. Koseze Akrobati 4 5
PE 19.9. iTAK Sport Citroen Trobec 13 3
NE 21.9. Sladoledi Pixi Krpani 11 10
PO 22.9. Gadi Jelen slikoplesk Anzic 1 2
TO 23.9. Akrobati iTAK Sport 2 10
SR 24.9. Sladoledi Pixi Jelen slikoplesk Anzic 6 2
CE 25.9.
PE 26.9. iTAK Sport Sladoledi Pixi 3 2

Drugi del

Januar

Dan Tekma Rezultat
NE 4.1. AmSo Medvode Telemach Team 5 6
PO 5.1. MEG Ledolomilci Citroen Trobec 4 7
TO 6.1. Gadi Sladoledi Pixi 8 10
SR 7.1. Krpani iTAK Sport 3 13
CE 8.1. Panterji Akrobati 3 4
PE 9.1. Jelen Pleskarstvo Anzic Koseze 0 5
NE 11.1. Gadi Citroen Trobec 5 7
PO 12.1. Telemach Team Jelen Pleskarstvo Anzic 2 1
TO 13.1. Koseze Sladoledi Pixi 3 6
SR 14.1. AmSo Medvode Panterji 1 4
CE 15.1. iTAK Sport Gadi 5 2
PE 16.1. Krpani MEG Ledolomilci 10 4
NE 18.1. Citroen Trobec Akrobati 11 5
PO 19.1. AmSo Medvode Krpani 4 7
TO 20.1. Panterji Koseze 1 9
SR 21.1. Jelen Pleskarstvo Anzic iTAK Sport 0 6
CE 22.1. MEG Ledolomilci Telemach Team 2 5
PE 23.1. Sladoledi Pixi Akrobati 10 7
NE 25.1. MEG Ledolomilci Panterji 4 2
PO 26.1. Citroen Trobec AmSo Medvode 5 3
TO 27.1. Telemach Team Krpani 8 6
SR 28.1. iTAK Sport Sladoledi Pixi 5 4
CE 29.1. Koseze Gadi 6 5
PE 30.1. Akrobati Jelen Pleskarstvo Anzic 7 2

Februar

Dan Tekma Rezultat
NE 1.2. Panterji iTAK Sport 1 5
PO 2.2. Krpani Citroen Trobec 3 4
TO 3.2. Koseze Akrobati 5 4
SR 4.2. Jelen Pleskarstvo Anzic AmSo Medvode 3 2
CE 5.2. Gadi Telemach Team 3 9
PE 6.2. iTAK Sport MEG Ledolomilci 8 1
NE 8.2. Krpani Panterji 5 3
PO 9.2. Akrobati Telemach Team 2 3
TO 10.2. Jelen Pleskarstvo Anzic Citroen Trobec 3 10
SR 11.2. Sladoledi Pixi Krpani 7 6
CE 12.2. iTAK Sport Koseze 9 4
PE 13.2. Citroen Trobec Panterji 10 6
NE 15.2. Telemach Team Sladoledi Pixi 8 4
PO 16.2. Akrobati AmSo Medvode 1 2
TO 17.2. Gadi Krpani 1 6
SR 18.2. Citroen Trobec iTAK Sport 4 10
CE 19.2. MEG Ledolomilci Koseze 0 8
PE 20.2. Panterji Jelen Pleskarstvo Anzic 3 0
NE 22.2. Koseze AmSo Medvode 6 3
PO 23.2. MEG Ledolomilci Gadi 4 2
TO 24.2. Panterji Sladoledi Pixi 6 16
SR 25.2. iTAK Sport Akrobati 10 3
CE 26.2. Telemach Team Koseze 4 2
PE 27.2. Krpani Jelen Pleskarstvo Anzic 3 5

Marec

Dan Tekma Rezultat
NE 1.3. Gadi Panterji 3 4
PO 2.3. Citroen Trobec Sladoledi Pixi 3 8
TO 3.3. AmSo Medvode iTAK Sport 3 4
SR 4.3. Jelen Pleskarstvo Anzic MEG Ledolomilci 2 1
CE 5.3. Akrobati Krpani 2 5
NE 8.3. MEG Ledolomilci AmSo Medvode 2 5
PO 9.3. Koseze Citroen Trobec 1 9
TO 10.3. Telemach Team Panterji 5 4
SR 11.3. AmSo Medvode Sladoledi Pixi 3 13
CE 12.3. Jelen Pleskarstvo Anzic Gadi 2 3
PE 13.3. MEG Ledolomilci Akrobati 3 6
NE 15.3. Krpani Citroen Trobec 4 8
PO 16.3. Koseze Akrobati 5 2
SR 18.3. Sladoledi Pixi MEG Ledolomilci 7 4
CE 19.3. Gadi Akrobati 4 5
PE 20.3. Telemach Team iTAK Sport 2 4
NE 22.3. Citroen Trobec Telemach Team 6 5
PO 23.3. Jelen Pleskarstvo Anzic AmSo Medvode 1 11

Play Off

Marec

Dan Tekma Rezultat
SR 25.3. iTAK Sport Akrobati 8 3
CE 26.3. Citroen Trobec Koseze 2 4
PE 27.3. Telemach Team Krpani 9 0
NE 29.3. Sladoledi Pixi AmSo Medvode 11 2
PO 30.3. Gadi MEG Ledolomilci 4 3
TO 31.3. Jelen Pleskarstvo Anzic Panterji 3 2

April

Dan Tekma Rezultat
SR 1.4. Krpani Akrobati 8 6
CE 2.4. Citroen Trobec AmSo Medvode 6 9
PE 3.4. Panterji MEG Ledolomilci 6 5
PO 6.4. Gadi Jelen Pleskarstvo Anzic 6 4
TO 7.4. Sladoledi Pixi Koseze 7 2
CE 9.4. iTAK Sport Telemach Team 3 1
NE 12.4. MEG Ledolomilci Jelen Pleskarstvo Anzic 0 4
PO 13.4. Citroen Trobec Akrobati 5 2
TO 14.4. Gadi Panterji 3 1
SR 15.4. Koseze Telemach Team 10 7
PO 20.4. iTAK Sport Sladoledi Pixi 5 1
TO 21.4. Krpani AmSo Medvode 5 8