Urnik

Ponedeljek00.0000.00
Torek00.0000.00
Sreda00.0000.00
Četrtek00.0000.00
Petek00.0000.00
Nedelja00.0000.00

<
C A R H A
Canadian recreative hockey association...
Hokejska zveza Slovenije
Portal hokejske zveze Slovenije...
Swedish Oldtimers
Oldtimerhockey is the love of an old man to the greatest sport in the World...

Rezultati 2013/2014

September

Dan Tekma Rezultat
NE 22.9. Citroen Trobec Gostilna pri Vodniku 3 4
PO 23.9. iTAK Sport MEG Ledolomilci 7 2
TO 24.9. Telemach Team Jelen slikoplesk Anžič 2 1
SR 25.9. Gadi EBTS Two Way Tivoli 6 3
ČE 26.9. Koseze Krpani 12 3
PE 27.9. Panterji AmSo Medvode 2 4
NE 29.9. EBTS Two Way Tivoli Telemach Team 4 10
PO 30.9. Jelen slikoplesk Anžič Citroen Trobec 0 2

Oktober

Dan Tekma Rezultat
TO 01.10. Panterji Gadi 4 3
SR 02.10. Gostilna pri Vodniku iTAK Sport 3 10
ČE 03.10. AmSo Medvode Koseze 3 6
PE 04.10. MEG Ledolomilci Krpani 3 2
NE 06.10. Citroen Trobec Panterji 6 4
PO 07.10. iTAK Sport Krpani 11 1
TO 08.10. Koseze EBTS Two Way Tivoli 2 6
SR 09.10. Telemach Team Gadi 3 6
ČE 10.10. AmSo Medvode MEG Ledolomilci 5 2
PE 11.10. Jelen slikoplesk Anžič Gostilna pri Vodniku 2 8
NE 13.10. Gadi Krpani 5 6
PO 14.10. Panterji iTAK Sport 3 9
TO 15.10. Gostilna pri Vodniku Koseze 3 5
SR 16.10. AmSo Medvode Jelen slikoplesk Anžič 1 0
ČE 17.10. EBTS Two Way Tivoli Citroen Trobec 6 7
PE 18.10. MEG Ledolomilci Telemach Team 2 3
NE 20.10. Krpani EBTS Two Way Tivoli 3 10
PO 21.10. Citroen Trobec Gadi 4 5
TO 22.10. Koseze Jelen slikoplesk Anžič 4 0
SR 23.10. Citroen Trobec Krpani 7 6
ČE 24.10. MEG Ledolomilci AmSo Medvode 2 4
PE 25.10. Telemach Team Panterji 9 1
NE 27.10. iTAK Sport AmSo Medvode 4 3
PO 28.10. Panterji Jelen slikoplesk Anžič 4 3
TO 29.10. Gadi Krpani 5 3
SR 30.10. Gostilna pri Vodniku MEG Ledolomilci 9 4

November

Dan Tekma Rezultat
NE 03.11. MEG Ledolomilci Citroen Trobec 1 8
PO 04.11. Gadi Gostilna pri Vodniku 7 9
TO 05.11. Panterji Koseze 3 7
SR 06.11. EBTS Two Way Tivoli AmSo Medvode 4 1
ČE 07.11. Telemach Team Krpani 7 1
PE 08.11. Jelen slikoplesk Anžič iTAK Sport 0 6
NE 10.11. Koseze Gadi 4 5
PO 11.11. Krpani AmSo Medvode 2 4
TO 12.11. iTAK Sport Citroen Trobec 4 3
SR 13.11. MEG Ledolomilci EBTS Two Way Tivoli 2 8
ČE 14.11. Jelen slikoplesk Anžič Panterji 1 3
PE 15.11. Gostilna pri Vodniku Telemach Team 12 6
NE 17.11. EBTS Two Way Tivoli iTAK Sport 1 5
PO 18.11. Gadi Jelen slikoplesk Anžič 5 4
TO 19.11. Citroen Trobec Telemach Team 5 1
SR 20.11. AmSo Medvode Gostilna pri Vodniku 8 4
ČE 21.11. EBTS Two Way Tivoli Gadi 2 3
PE 22.11. MEG Ledolomilci Koseze 1 7

December

Dan Tekma Rezultat
PO 09.12. Jelen slikoplesk Anžič EBTS Two Way Tivoli 3 2
TO 10.12. AmSo Medvode Citroen Trobec 1 9
SR 11.12. Koseze Telemach Team 2 5
ČE 12.12. Gostilna pri Vodniku Gadi 9 3
PE 13.12. EBTS Two Way Tivoli Panterji 12 3
NE 15.12. Telemach Team iTAK Sport 2 1
PO 16.12. MEG Ledolomilci Koseze 2 8
TO 17.12. AmSo Medvode Krpani 3 4
SR 18.12. iTAK Sport Gadi 14 3
CE 19.12. Gostilna pri Vodniku Panterji 5 0
PE 20.12. Jelen slikoplesk Anžič MEG Ledolomilci 8 1

Pokal Petra Kanca

November

Dan Tekma Rezultat
NE 24.11. Krpani Gostilna pri Vodniku 5 13
PO 25.11. AmSo Medvode Panterji 3 4
TO 26.11. Koseze Citroen Trobec 3 1
SR 27.11. Jelen slikoplesk Anžič MEG Ledolomilci 0 3
PE 29.11. Telemach Team Gostilna pri Vodniku 3 6

December

Dan Tekma Rezultat
NE 01.12. Gadi Panterji 7 2
PO 02.12. iTAK Sport Koseze 2 1
TO 03.12. EBTS Two Way Tivoli MEG Ledolomilci 7 1
SR 04.12. Gadi Gostilna pri Vodniku 4 9
ČE 05.12. EBTS Two Way Tivoli iTAK Sport 2 7
NE 08.12. iTAK Sport Gostilna pri Vodniku 5 3

Drugi del

Januar

Dan Tekma Rezultat
NE 05.1. Citroen Trobec Koseze 5 6
PO 06.1. Gostilna pri Vodniku Krpani 18 10
TO 07.1. Gadi AmSo Medvode 0 3
SR 08.1. MEG Ledolomilci iTAK Sport 1 5
ČE 09.1. Telemach Team EBTS Two Way Tivoli 8 0
PE 10.1. Krpani Jelen slikoplesk Anžič 4 3
NE 12.1. Citroen Trobec AmSo Medvode 4 3
PO 13.1. Gadi MEG Ledolomilci 4 3
TO 14.1. Krpani Koseze 5 12
SR 15.1. Gostilna pri Vodniku EBTS Two Way Tivoli 9 4
ČE 16.1. iTAK Sport Panterji 4 1
PE 17.1. Jelen slikoplesk Anžič Telemach Team 4 10
NE 19.1. EBTS Two Way Tivoli Krpani 0 7
PO 20.1. Gadi Panterji 7 2
TO 21.1. Koseze AmSo Medvode 2 3
SR 22.1. Citroen Trobec Jelen slikoplesk Anžič 1 0
ČE 23.1. iTAK Sport Gostilna pri Vodniku 6 3
PE 24.1. Telemach Team MEG Ledolomilci 4 1
NE 26.1. MEG Ledolomilci Gostilna pri Vodniku 7 9
PO 27.1. Jelen slikoplesk Anžič Krpani 3 9
TO 28.1. EBTS Two Way Tivoli Koseze 2 3
SR 29.1. Citroen Trobec iTAK Sport 4 5
ČE 30.1. Gadi Telemach Team 4 1

Februar

Dan Tekma Rezultat
NE 02.2. Citroen Trobec EBTS Two Way Tivoli 12 5
PO 03.2. Panterji MEG Ledolomilci 6 1
TO 04.2. iTAK Sport Telemach Team 4 3
SR 05.2. EBTS Two Way Tivoli AmSo Medvode 2 5
ČE 06.2. Krpani Panterji 9 8
PO 10.2. Gostilna pri Vodniku Citroen Trobec 7 6
TO 11.2. Koseze Panterji 3 6
SR 12.2. iTAK Sport EBTS Two Way Tivoli 8 3
ČE 13.2. AmSo Medvode Gadi 4 3
PE 14.2. Krpani Telemach Team 5 0
NE 16.2. Panterji Citroen Trobec 4 8
PO 17.2. iTAK Sport Jelen slikoplesk Anžič 3 4
TO 18.2. Gadi Koseze 2 6
SR 19.2. Krpani Gostilna pri Vodniku 11 9
ČE 20.2. EBTS Two Way Tivoli Jelen slikoplesk Anžič 3 1
PE 21.2. Krpani Panterji 7 5
NE 23.2. Gadi MEG Ledolomilci 9 7
PO 24.2. Koseze Citroen Trobec 3 4
TO 25.2. Panterji Telemach Team 2 7
SR 26.2. Gostilna pri Vodniku AmSo Medvode 8 5
ČE 27.2. Jelen slikoplesk Anžič Gadi 4 0
PE 28.2. Krpani MEG Ledolomilci 10 2

Marec

Dan Tekma Rezultat
NE 02.3. Telemach Team AmSo Medvode 3 1
PO 03.3. EBTS Two Way Tivoli MEG Ledolomilci 7 1
TO 04.3. Telemach Team Citroen Trobec 8 7
SR 05.3. Krpani iTAK Sport 10 8
ČE 06.3. Panterji Gostilna pri Vodniku 6 5
PE 07.3. Jelen slikoplesk Anžič Koseze 1 5
NE 09.3. Panterji AmSo Medvode 5 4
PO 10.3. Krpani Citroen Trobec 3 7
TO 11.3. Koseze iTAK Sport 7 4
SR 12.3. MEG Ledolomilci Jelen slikoplesk Anžič 4 5
ČE 13.3. EBTS Two Way Tivoli Gostilna pri Vodniku 4 11
PE 14.3. Telemach Team Koseze 2 7
NE 16.3. AmSo Medvode iTAK Sport 1 17
PO 17.3. Gostilna pri Vodniku Jelen slikoplesk Anžič 3 5
TO 18.3. Gadi Citroen Trobec 2 7
SR 19.3. Panterji EBTS Two Way Tivoli 4 3
ČE 20.3. Koseze Gostilna pri Vodniku 8 1
PE 21.3. AmSo Medvode Telemach Team 5 2
NE 23.3. Citroen Trobec MEG Ledolomilci 19 0
PO 24.3. Gadi iTAK Sport 0 7
TO 25.3. Telemach Team Gostilna pri Vodniku 13 8
SR 26.3. MEG Ledolomilci Panterji 1 7
ČE 27.3. iTAK Sport Koseze 6 3
PE 28.3. AmSo Medvode Jelen slikoplesk Anžič 5 3
NE 30.3. iTAK Sport Gostilna pri Vodniku 10 4