The A to Z is an index, with entries filed alphabetically in the sub-letter pages Aa through Zu....
Oldtimerhockey is the love of an old man to the greatest sport in the World...

Novice

V boj za nove točke

Poročilo z včerajšnje tekme

Nocoj pa se srečata ekipi Akrobati in MEG Ledolomilci, ki imata skupno to, da sta v eni kategoriji naj… In sicer je ekipa Akrobati v štirih letih zbrala največ kazenskih minut, ekipa MEG Ledolomilci pa v zadnjih štirih letih najmanj kazenskih minut. Kako bosta to pokazali nocoj, pa v nadaljevanju.

Kljub temu, da je bila ekipa Akrobati favorit v tem srečanju, je ekipa MEG Ledolomilci nastopila pogumno in se uspešno branila, še več ob prvi prednosti igralca več je Dorian Šeško po akciji celotnega napada povedel ekipo MEG Ledolomilci v vodstvo.

Druga tretjina je bila še bolj izenačena, vendar je ekipa Akrobati že v samem začetku premagala odličnega Roka Casermana, strelec pa je bil Gabrijel Kalan. Vendar ekipa MEG Ledolomilci ni vrgla puške v koruzo, veliko je napadala, a je bil odlični Rok Bizjak tudi v tej tretjini premagana samo enkrat, ko je zadel Vlad Bagim.

V zadnji tretjini pa so najprej »prebili led« igralci ekipe MEG Ledolomilci, ko je Gorazd Ferkov povišal na 3:1. Vendar pa ekipa Akrobati do konca ne popušča in najprej je Dejan Vakaričič dosegel gol priključka, nato pa je Dejan Vakaričič ob prednosti dveh igralcev za ekipo Akrobati zadel še končni izid 3:3.

Če pa se tekma konča z neodločenim izidom, se streljajo kazenski streli in v »loteriji« teh, je bila uspešnejša ekipa Akrobati, kar ji prinese izid 4:3 in dve točki.

Pri obeh ekipah sta bila najboljša oba vratarja, pri ekipi MEG Ledolomilci Rok Caserman in pri ekipi Akrobati Rok Bizjak, dodajamo pa še igralca tekme, to pa je bil Dejan Vakaričič (2+0